Masáže

V relaxačníma a masážním Salonu Lady v Nové Pace si můžete vybrat z těchto masáží:

Každá pátá masáž sleva 20%
Každá desátá masáž, sleva 50%

HotStoneFemale_960.jpg


Popis masáží

Masáž klasická

Masáž je procedura složená ze souboru vhodných hmatů, která je využívána k posílení celkového zdravotního stavu, k osvěžení po tělesné i duševní námaze nebo léčení či doléčování některých chorobných a poúrazových stavů. Nejčastěji je masáž léčebnou procedurou, která se používá při bolestech zad, migreně, po sportovním výkonu. Před masáží je vhodné tělo prohřát, svaly se uvolní a masáž je účinnější.

Indická masáž hlavy

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Praktikuje se na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které se neustále nakupuje a zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.
Pomáhá  zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, zbavuje úzkosti, deprese. Masáž má výborné účinky na vlasy a pokožku. K této masáži přidávám na uvolnění antistresovou sestavu masáže ramen a šíje.
Přineste si s sebou HŘEBEN!

Hot stones - masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je jedna z nejpříjemnějších metod relaxace. 
Představte si příjemné teplo pravých lávových kamenů, spojené s vůní speciálního oleje.
Kameny, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.  
Speciální masážní techniky  a teplo uvolní tělo a mysl, zbavují stresu, napětí, báječně stimulují lymfatický systém a krevní oběh.

Pozitivní účinky masáže: 

  • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
  • hluboce relaxuje, harmonizuje, postupně
  • prohřívá celé tělo
  • detoxikace organismu
  • vyrovnává energii v těle
  • uvolňuje ztuhlé svaly

Reflexologie

Reflexní terapie je několik tisíc let stará metoda, která spočívá v diagnostice určitých problémů a následně jejich léčení. Je to terapie založená na reflexních bodech  chodidel, které odpovídají daným orgánům našeho těla. Každý reflexní bod je zakončením reflexní dráhy, která začíná například v mozku, prochází danými orgány a končí na našem chodidle. Reflexní terapie pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů.

Anticelulitidová

Jedná se o velmi účinnou masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. 
Masáž má za účel rozrušit tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek. Dochází k vyhlazování a vypínání kůže, výborné regeneraci a relaxaci. 

Poté se provede vtírání aktivního ozonu. Je to látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Nás zajímá zejména jeho účinek na kůži, potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a drobných žilek.

Nakonec se provede tlakový zábal. Dává se po vmasírování ozónového krému a tím se zvyšuje jeho vstřebávání do tkání. Doba zábalu je 20 minut.Účinky této masáže a zábalu jsou patrné ihned, je však vhodné absolvovat kúru 7-10ti aplikací. Celková délka jedné aplikace je 60 minut.

Čokoládová masáž (zábal)

Vítejte ve světě luxusní péče. Tato masáž je perla mezi masážemi. Procedura je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady a odplavení toxických látek, uvolnění ztuhlých svalů. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu, uvolňovat endorfíny a serotonin - zdroje štěstí.. Díky čokoládové masáži či zábalu tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci. Po takové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, ta bude svěží a krásná,  svaly uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu. 
Nejprve se provede peeling z nadrcené kávy, poté masáž čokoládovou emulzí, nakonec se umíchá čokoláda, která se nalije na záda nebo jinou část těla, zakryje igelitem, přiloží se teplá rašelina a 20 minut se odpočívá. U této procedury se popíjí šálek horké čokolády, při odchodu dostane zákaznice čokoládový bonbonek.

Medová detoxikační masáž

Med je odpradávna zařazován mezi přírodní zázraky - jako pochutina i jako podpůrný léčebný prostředek. 
Vlastnosti a léčivé účinky včelího medu znají lidé už dlouho. Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou metodu, která využívá výborných účinků medu,především detoxikačních. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů, až z hloubky tělesných tkání. Navíc přes reflexní zóny můžeme touto masáží příznivě ovlivnit i jiné orgány.
Hodí se při stavech vyčerpání a oslabení v důsledku stresu, ale také k léčbě celé řady civilizačních chorob. Vhodná také pro ty, kteří trpí nespavostí nebo akné na zádech. Tato masáž je velice oblíbená v mnoha masérských salonech. Délka procedury cca 45 minut.

Lymfatická masáž obličeje

Lifting je nová technika masáže obličeje, která přináší příjemné uvolnění, vyhlazuje vrásky a dochází k úbytku podkožního tuku. Prokrvením při masáži povzbudíme krevní oběh, proto se zlepšuje barva kůže a její dýchání, dochází k odplavení odpadních látek, zmírňuje se svalová únava. Lifting je oblíben z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Při masáži je třeba absolutní klid, svaly mají být uvolněné, oči zavřené. Pravidelnou péčí se zvyšuje účinek masáže. Doporučuje se 8 - 10 sezení. Po dobu trvání této kúry je zapotřebí dodržovat pitný režim. Délka jedné procedury je cca 45 min.